Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tema İstanbul'un yatırımcıları bölgenin trafik sorununu ortadan kaldıracak

Tema İstanbul’un yatırımcılarından Mesa, Artaş – Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığı yaklaşık 100 milyon TL yatırımla bölgenin trafik sorununu çözecek.

Teslimlerine geçtiğimiz yıl başlanan Tema İstanbul projesi bölgeye kazandırdığı değerin yanında trafik problemine de çözüm sağlıyor. Projenin yatırımcılarının girişimiyle bölgedeki yan yol trafiğine kalıcı çözüm üretmek amacıyla geliştirilen bağlantı yolu viyadük ile 4 şeritli yol tek yöne çevriliyor ve Bahçeşehir’e kadar rahat bir ulaşım ağı kuruluyor. Tema İstanbul’un ortaklarının 100 milyon TL’lik yatırımıyla tamamladığı çevre yollarının yanı sıra köprü ve bağlantı yollarının inşası hızla devam ederken yolların Ekim ayı sonunda hizmete açılması planlanıyor.

Satışlar devam ediyor

Sınırlı sayıda dairenin satışlarına devam edilen projede metrrekare birim fiyatları 5 bin 650 TL'den başlıyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde dairelerin bulunduğu Tema İstanbul'da satışlar hemen teslim olarak gerçekleştiriliyor. 1,5 milyon metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan proje geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkıyor.

Sosyal donatı alanları göz dolduruyor

Spora ve sporcuya önem veren Tema İstanbul, içinde barındırdığı dünya standartlarındaki sportif tesisleriyle dikkat çekiyor. 6 bin metrekarelik spor salonu sitede yaşayan profesyonel sporcuların antrenman yapmasına olanak sağlarken, Tema İstanbul’un sosyal donatı alanları içinde yer alan beş adet açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı açık spor ve aktivite alanları, çok amaçlı spor sahası, tenis kortları, bisiklet ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Ayrıca Tema İstanbul’un 6 bin 400 araçlık kapalı ve 800 araçlık açık otopark alanı, site içerisinde bir çok sosyal aktivitenin gerçekleşmesine imkan sağlıyor.