Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Temaşehir Konya 343 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Konya’nın gelişen ve büyüyen bölgesi Meram’da hayata geçirilen Temaşehir Konya projesindeki daireler 343 bin TL’den satışa çıkarıldı.

Torkam İnşaat'ın Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Temaşehir Konya projesinde 728 daire bulunuyor. "Bir düşün gerçek olsun" saloganı ile her kesimden ailenin konut ihtiyacına cevap vermek için tasarlanan bu proje 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. Temaşehir Konya projesi toplamda 60 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.

42. Cadde projesi hayata geçiyor

Temaşehir Konya projesi ile birlikte inşa edilecek olan 42. Cadde ise 30 bin metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. 42. Cadde'de meydan ve meydanın çevresinde sıralanmış dünyaca ünlü markalar ile prestijli Türk markaları yer alacak. Proje kapsamında mağaza, restoran, park alanı, tematik havuz, gençlik ve kültür merkezi bulunacak.

Yüksek Mimar Uğur Özgüven ve ekibinin imzası bulunan ve Selçuklu mimarisinden esintiler taşıyan Temaşehir Konya'da, Yeni yapılacak olan hükümet konağı, okullar ve yapımı Meram Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek sosyal ve kültürel aktiviteler için tesisler, bu projenin komşularından sadece birkaçı olacak.

Temaşehir Konya projesi daire fiyatları

  • 2+1 daireler 343 bin TL’den,
  • 3+1 daireler 500 bin TL’den,
  • 4+1 daireler 530 bin TL’den,
  • 5+1 daireler 800 bin TL’den,
  • 6+1 daireler 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.