Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Temaşehir Konya'nın dairelerinde Türk hamamı bulunacak

Anadolu'daki konut yatırımlarına hız veren Emlak Konut GYO'nun Konya'da hayata geçireceği Temaşehir Konya projesinin detayları belli oldu.

Konya'nın yatırım değeri yüksek bölgelerinden Meram'da hayata geçirilecek olan Temaşehir Konya projesinde 728 konut ile 152 dükkan ve mağaza yer alıyor. Modern mimarisiyle dikkat çeken proje 30 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Yüksek Mimar Uğur Özgüven tarafından tasarlanan projede konut ve ticari birimlerin yanı sıra modern tasarımlı cami, park alanı ve gençlik ve kültür merkezi bulunuyor. Ön talep toplama sürecinin devam ettiği Temaşehir Konya'da satışların önümüzdeki günlerde düzenlenecek lansmanın ardından başlaması bekleniyor.

Sosyal donatı alanlarıyla hem yatırımcının hem de oturum amaçlı konut sahibi olmayı düşünenlerin ilgisini çeken Temaşehir Konya'da büyüklükleri 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projede yer alan 5+1 ve 6+1 dairelerin içerisinde özel Türk hamamları bulunuyor.

Yabancı yatırımcının da ilgisini çekiyor

Yüksek Hızlı Tren garına da oldukça yakın bir mesafede yer alan Temaşehir Konya projesini 700 milyon TL ihale bedeliyle hayata geçirdiklerini belirten Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, "Proje şehrin en değerli bölgesinde yer alıyor. Burası yaşayan kitlesi ve imajıyla çizgisi yüksek ve özel bir bölge olarak dikkat çekiyor. Emlak Konut gibi dünya devi bir marka ile birlikte hazırladığımız projede ayrıcalıklı yaşamı, kaliteyi ve gündelik hayatı daha keyifli hale getirecek detayları birlikte sunuyoruz. Konya'ya yakışır bir "şehir" konsepti kazandıracağımız için çok heyecanlı ve gururluyuz. Satışa henüz sunulmamış olmasına rağmen projemize yurtiçi ve yurtdışından yoğun ilgi gösteren Konyalı hemşehrilerimiz ile Emlak Konut projelerinden konut satın alarak yüzde 50 ile yüzde 150 arasında prim sağlamış yurt genelinden yatırımcı müşterilerimiz bizlerin heyecanını daha da arttırmaktadır" dedi.