Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Temaşehir Konya'nın yüzde 70'i satıldı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Torkam İnşaat tarafından Konya Meram'da hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinin yüzde 70'i satışa çıktığı ilk 2 günde satıldı.

Satışlarına 6 Ağustos'ta başlanan Temaşehir Konya projesinin satış ofisinde adeta izdiham yaşandı. Emlak Konut'un tarihi kampanyası ile birlikte lansmanı yapılan Temaşehir Konya yatırımcıların yoğun talebiyle karşılaştı. Projenin satışlarıyla ilgili açıklamada bulunan Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, “Bugün sağlanan başarı, aylarca süren bir araştırma, çalışma ve yoğun bir emeğin sonucudur. Burada Emlak Konut'un Türk ekonomisini, inşaat sektörünü canlı ve diri tutmak adına, ortaya koyduğu tavır ve başlattığı kampanya çok önemliydi. Bunun sonucunda vatandaşlarımızın ülkemizin geleceğine güvenerek Emlak Konut güvencesindeki Temaşehir Konya projemize yoğun ilgi göstermeleri bizleri son derece memnun etti. Birinci etap satışlarını Eylül ayında tamamlayacağımızı öngörerek, ikinci etabı Ekim ayında satışa sunmayı planlıyoruz. Bu planlamada Konya'lı hemşehrilerimizin teveccühlerinin büyük etkisi olmuştur. Burada bir kez daha ülkesine, geleceğine güvenen bu güzel şehrin insanlarına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO’nun Konya Meram’da gelir paylaşım modeliyle inşa edilen ilk ve tek projesi Temaşehir Konya, 60 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 728 dairenin yer aldığı projede alanları 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması beklenen projede konutların yanı sıra 42. Cadde ismi verilen bir çarşı, ibadet alanları, saat kules, tematik havuz ile gençlik ve kültür merkezine de yer veriliyor.

"Bir düşün gerçek olsun" sloganıyla lanse edilen projede 2+1 daireler 315 bin TL ile 360 bin TL arasında, 3+1 daireler 438 bin TL ile 550 bin TL arasında, 4+1 daireler 530 bin TL ile 590 bin TL arasında, 5+1 daireler 780 bin TL ile 830 bin TL arasında, 6+1 daireler ise 950 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Emlak Konut GYO'nun "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" diyerek başlattığı kampanya kapsamında, Temaşehir Konya projesinden yüzde 20 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Kalan ödeme de 0,70 faiz oranıyla ya da TÜFE artış uygulamasıyla 120 ay vadelendirilebiliyor.