Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teona Ümitköy'de peşin alımlara özel yüzde 10 indirim fırsatı

Kartallar İnşaat'ın Ankara Ümitköy'de hayata geçirdiği Teona Ümitköy projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 1 milyon 100 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ankara Ümitköy'de 197 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Teona ĞÜmitköy'de toplam 570 daireye yer veriliyor. Haziran 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede büyüklükleri 114 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Daire fiyatlarının 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değiştiği projede her daire için 5 ağaç dikiliyor. Böylelikle projenin içerisinde 150 bin metrekarelik gerçek bir orman da bulunmuş oluyor. Projenin diğer sosyal donatı alanları arasında ise çocuk oyun alanları, sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve fitness merkezi yer alıyor.

Geniş daireleriyle dikkat çeken proje toplam 4 bloktan meydana geliyor. Banka kredisine uygun olan Teona Ümitköy projesinde firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla, 36 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. Eğitim ve sağlık merkezlerinin yanı sıra bölgedeki AVM'lere de oldukça yakın konumda yükselen projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.teona.com.tr adresinden erişilebiliyor.