Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Terör olayları gayrimenkul sektörünü etkilemedi

Artan terör olaylarına önlem olarak birçok önemli organizasyonun iptal edildiği ülkemizde terör, gayrimenkulü etkilemedi. Cityscape Turkey yarın kapılarını açacak.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape, Türkiye'de ilk kez İstanbul'da gerçeleştirilmeye hazırlanıyor. Tüm hazırlıkların tamamlandığı fuara 50'yi aşkın ülkeden bine yakını yabancı olmak üzere binlerce kişi ve kurumun katılması bekleniyor.

İstanbul Kongre Merkezi'nde 24-26 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarın iptal olup olmayacağı sorularına cevap veren ISTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, "Ne katılımcılardan ne de firmalardan iptal var. Fuarla ilgili otel rezervasyonlarını da teyit ettik. Hiç iptal yok" dedi. Sezen, ayrıca güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardıklarını ifade etti.

Cityscape Turkey'in konut alıcıları için büyük fırsatlar sunacağını da belirten Sezen, "Cityscape Turkey'e özel ödeme imkânları ve yüzde 20'ye varan artı indirimler bireysel yatırımcılara alırken kazandıracak. Birçok firma standlarda oluşturacakları uygun atmosferle kişiye özel ödeme koşulları sağlayarak cazip fırsatlar yaratacak" diye konuştu.