Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Terör olayları gayrimenkul sektörünü etkilemedi

Artan terör olaylarına önlem olarak birçok önemli organizasyonun iptal edildiği ülkemizde terör, gayrimenkulü etkilemedi. Cityscape Turkey yarın kapılarını açacak.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape, Türkiye'de ilk kez İstanbul'da gerçeleştirilmeye hazırlanıyor. Tüm hazırlıkların tamamlandığı fuara 50'yi aşkın ülkeden bine yakını yabancı olmak üzere binlerce kişi ve kurumun katılması bekleniyor.

İstanbul Kongre Merkezi'nde 24-26 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarın iptal olup olmayacağı sorularına cevap veren ISTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, "Ne katılımcılardan ne de firmalardan iptal var. Fuarla ilgili otel rezervasyonlarını da teyit ettik. Hiç iptal yok" dedi. Sezen, ayrıca güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardıklarını ifade etti.

Cityscape Turkey'in konut alıcıları için büyük fırsatlar sunacağını da belirten Sezen, "Cityscape Turkey'e özel ödeme imkânları ve yüzde 20'ye varan artı indirimler bireysel yatırımcılara alırken kazandıracak. Birçok firma standlarda oluşturacakları uygun atmosferle kişiye özel ödeme koşulları sağlayarak cazip fırsatlar yaratacak" diye konuştu.