Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Terrace Lotus'ta fiyatlar 567 bin TL'den başlıyor

Terrace markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri üreten İnanlar İnşaat, yeni projesi Terrace Lotus'un satışlarına başladı.

İnanlar İnşaat'ın yeni projesi Terrace Lotus, E-5'e sıfır konumda yükseliyor. Daire büyüklüklerinin 90 metrekare ile 240 metrekare arasında değiştiği projede 1+1'den 4+1'e kadar birçok farklı tipte konut yer alıyor. Dairelerin tavan yüksekliklerinin ise 3.40 metre olduğu Terrace Lotus'ta 150 metre uzunluğundaki 40 katlı tek blokta toplam 149 adet konut ve 44 adet mağaza bulunuyor.

Lansman dönemine özel uygun fiyatlarla topraktan satışlarına başlanan projede daire fiyatları 567 bin TL'den başlıyor. Projede devam eden kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ve peşin ödemelere özel indirimlerle projeden daire sahibi olunabiliyor.

Gelişim potansiyeli ile yerli ve yabancı yatırımcıyı kendine çeken Beylikdüzü'nde yükselen Terrace Lotus projesi Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Metrobüse 1 dakika, TEM otoyoluna 3 dakika, İDO deniz otobüsüne 6 dakika, Marmaray'a 17 dakika ve 2019'da tamamlanacak yeni metro hattına 2 dakika mesafede konumlandırılıyor.