Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

TESA Grup Feveran İletişim ile anlaştı

1988 yılından beri inşaat ve tekstil sektöründe üretim ve ihracat yapan köklü firma TESA Grup, stratejik iletişim danışmanlığı için Feveran İletişim ile el sıkıştı.

Yıllardır ürettiği markasıyla inşaat ve tekstil sektöründe önemli başarılara imza atan TESA Grup, stratejik iletişim danışmanlığında Feveran İletişim ile işbirliği yapma kararı aldı. Firmanın iletişim danışmanlığı görevi bundan sonra Feveran İletişim’de olacak.

Bünyesinde Askent, TESA Yapı, TEMU Çorap, MUTE Çorap ve TESA Dış Ticaret şirketlerini bulunduran TESA Grup, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Feveran İletişim ile anlaştı.

1988 inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlayan TESA Yapı, bugüne kadar birçok prestijli toplu konut ve ticari gayrimenkul projesine imza attı. Kurumsal kimlik çalışmalarını markalaşma ile sürdüren TESA Yapı, 'Livza' markası ile konut projeleri geliştirerek sektörde dikkat çekmeye devam ediyor.

“Kaliteli, modern ve sağlam “ yapılar

Şimdilerde İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Zeytinburnu’nda özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Livza Zeytinburnu projesini başlatan şirket; kaliteli, modern ve sağlam yapılar inşa etmeyi kendine ilke edindi.

Projelerde “geleneksel aile” ve “mahalle kültürü” korunuyor

İnovatif malzemeleri geleneksel değerlerle birleştirerek kompozit bir üslup oluşturan TESA Yapı, modern toplumun sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, geleneksel aile değerlerini ve mahalle kültürünü odak alan yapılara imza atıyor.

360 derece entegre iletişim hizmeti

Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirme hizmetleri sunan Feveran İletişim; ayrıca dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti veriyor.