Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teslimlerin yaklaştığı Realist Tuzla’da fiyatlar 215 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İstanbul Tuzla’da yaşama kazandırılan Realist Tuzla’da fiyatlar 215 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Aralık 2018’de gerçekleşecek.

Realist Tuzla projesi, Gelecek Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da yaşama kazandırılıyor. Fiyatların 215 bin TL’den başladığı Realist Tuzla’da teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

134 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Realist Tuzla; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 134 adet daireden meydana geliyor. Realist Tuzla’daki konutlar 69 metrekare ile 101 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

REALİST TUZLA FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

  • 1 odalı daireler 215 bin TL’den,
  • 2 odalı daireler 325 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirimin uygulandığı Realist Tuzla’daki konutların Aralık 2018’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

2 bloktan meydana gelen Realist Tuzla projesi; Devlet Hastanesi’ne ve Tuzla Tersaneler’e 3 dakika, Tuzla Marina’ya 4 dakika, Viaport ve Neomarin AVM’ye 6 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 7 dakika mesafede yükseliyor.

Realist Tuzla’da yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonu, çocuk oyun parkı, açık-kapalı otopark, yürüyüş parkuru, 2 adet asansör, jeneratör, kamelya, görüntülü diafon sistemi, 24 saat güvenlik, merkezi ısıtma sistemi, internet altyapısı, peyzaj alanları, mağazalar gibi birçok spor ve aktivite alanı ile hizmet sunuluyor.