Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

The Holl Pendik’te yüzde 12 indirim 36 ay vade farksız taksit imkanı

İstanbul Avrupa Yakasının gelişime açık ilçesi Pendik’te sektöre kazandırılan The Holl Pendik’te hem peşin hem de kredili alımlarda yüzde 12 indirim avantajı sağlanıyor.

Sürekli gelişen ve yenilenen lokasyonlardan biri olarak sektörde sıkça adı anılmaya başlayan Pendik ilçesinde hayata kazandırılıyor The Holl Pendik projesinde konut alıcısına kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Mart ayında satışa çıkması planlanıyor

Merkezi konumu ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile hem yatırımcının hem de oturumcunun yoğun ilgisini gören The Holl Pendik projesinde ön talepler toplanmaya devam ediyor. Mart ayı içerisinde lansmana çıkması beklenen projenin resmi satışları da bu ay içinde başlayacak.
Proje mart ayında sektör temsilcilerine, basın mensuplarına ve sektör yatırımcılarına tanıtılacak.

420 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat iş birliğinde İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Pendik’te sektöre kazandırılan The Holl Pendik projesinde toplam 90 adet daireye yer verildi. Stüdyo daire ve 1+1 tipinde tasarlanmış daire seçeneklerine yer verilen The Holl Pendik projesinde fiyatlar 420 bin TL’den başlangıç göstererek 970 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Yüzde 12 indirim avantajı

Mart ayı içerisinde lansmana çıkması ve resmi satışlarının başlaması beklenen The Holl Pendik konut projesinde konut alıcısını cezbeden farklı ödeme imkanları sunuluyor. Projeden peşin ya da kredili alımlarda yüzde 12 indirim avantajı sağlanıyor. Ayrıca daire sahibi olmak isteyenlere 36 ay süreyle vade farksız taksit olanağı tanınıyor.