Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

The Holl’da ön talepler alınmaya başladı

Home ofis, ofis ve rezidans olarak planlanan Vefa ve Bekart İnşaat işbirliği tarafından geliştirilen The Holl’da ön talep dönemi başladı.

İstanbul Anadolu yaaksının son günlerde değerlenen ilçelerinden bir tanesi olan pendik’te konumlandırılan The Holl projesinde ön talepler toplanıyor. Pendik’te inşa edilecek proje Vefa ve Bekart İnşaat tarafından sektöre kazandırılıyor.

90 adet bağımsız birim

Pendik’in en prestijli projesi The Holl’da 90 adet bağımsız bölüm ve 5 bin metrekare dükkandan oluşan home ofisler yer alıyor. Ayrıca projede her katta dubleks daireler de bulunuyor.

2019’da tamamlanacak

Home ofis, ofis ve rezidans olarak planlanan ve hafriyat çalışmalarının başladığı Projenin, 2019 yılında bitirilmesi hedefleniyor. 3 bin metrekarelik bir alanda tek bir kuleden oluşacak

İnsan doğasına uygun yaşam koşulları

Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, Pendik E-5 Yan yol üzerinde yapılacak olan The Holl Projesi’nin, İstanbul’un gözde ilçelerinden biri haline gelen Pendik’in en prestijli projesi olacağını kaydetti. Her zaman insan doğasına uygun yaşam alanları üretmeyi kendilerine hedef olarak belirlediklerini vurgulayan Koçyiğit, yurtiçi ve yurtdışında kısaca dünyadaki her kıtada her türlü iklim koşulunda başarıyla test ettikleri malzemeleri ve yapıları ürettiklerini belirtti.