Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

The Holl’da ön talepler alınmaya başladı

Home ofis, ofis ve rezidans olarak planlanan Vefa ve Bekart İnşaat işbirliği tarafından geliştirilen The Holl’da ön talep dönemi başladı.

İstanbul Anadolu yaaksının son günlerde değerlenen ilçelerinden bir tanesi olan pendik’te konumlandırılan The Holl projesinde ön talepler toplanıyor. Pendik’te inşa edilecek proje Vefa ve Bekart İnşaat tarafından sektöre kazandırılıyor.

90 adet bağımsız birim

Pendik’in en prestijli projesi The Holl’da 90 adet bağımsız bölüm ve 5 bin metrekare dükkandan oluşan home ofisler yer alıyor. Ayrıca projede her katta dubleks daireler de bulunuyor.

2019’da tamamlanacak

Home ofis, ofis ve rezidans olarak planlanan ve hafriyat çalışmalarının başladığı Projenin, 2019 yılında bitirilmesi hedefleniyor. 3 bin metrekarelik bir alanda tek bir kuleden oluşacak

İnsan doğasına uygun yaşam koşulları

Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, Pendik E-5 Yan yol üzerinde yapılacak olan The Holl Projesi’nin, İstanbul’un gözde ilçelerinden biri haline gelen Pendik’in en prestijli projesi olacağını kaydetti. Her zaman insan doğasına uygun yaşam alanları üretmeyi kendilerine hedef olarak belirlediklerini vurgulayan Koçyiğit, yurtiçi ve yurtdışında kısaca dünyadaki her kıtada her türlü iklim koşulunda başarıyla test ettikleri malzemeleri ve yapıları ürettiklerini belirtti.