Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

The Holl’de yüzde 10 indirim avantajı ve özel ödeme alternatifleri

İstanbul Anadolu Yakasının değerlenen lokasyonlarından Pendik’te konumlandırılan The Holl projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim şansı tanınıyor.

Mega Kent İstanbul’un en hızlı değerlenen ve gelişen lokasyonlarından Pendik Kaynarca’da Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat ortaklığında yaşama kazandırılan The Holl ofis ve home ofis projesinde ev hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere çok özel avantajlar sağlanıyor.

Projeden peşin daire almak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Toplam 90 adet daire bulunan proje 3 bin 100 metrekarelik alanda 14 katlı tek blok şeklinde tasarlandı. Modüler sistemle birleştirilerek bağımsız birimler oluşturulabilen yenilikçi projede 1+0 ve 1+1 daireler bulunuyor. The Holl’de yer alan dairelerin büyüklükleri ise 75 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan;

 • 1+0 tipinde tasarlanmış daireler 75 metrekare ile 86 metrekare arasında,

 • 1+1 tipinde tasarlanmış daireler ise 98 metrekare ile 146 metrekare arasında büyüklüğe sahip.

Ödeme planları

The Holl projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor. Peşinatsız ödemelerde ise 18 ay faizsiz vadelendirme ve yüzde 50 peşinatla ile de yüzde 25’lik bir ara ödemeyi 1 yılda geri kalan konut bedelini de teslimatta ödeme hakkı tanınıyor. Yüzde 30 peşinat ödendiği ise yüzde 30 daha vade farksız vadelendiriliyor. Yüzde 50 peşinat ödendiğinde ise kalan kısım teslimatta ödenebiliyor. Projede alıcının şartlarına uygun birçok ödeme planı geliştirilebiliyor.

Yüzde 40 prim sağlaması beklenen projedeki daire fiyatları ise şöyle:

 • 1+0 daireler 442 bin TL ile 570 bin TL arasında

 • 1+1 daireler 514 bin TL ile 970 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

The Holl (Home Office Life Level) projesinde E-5 bağlantı yolundaki konumuyla dikkat çekiyor. Ön satış dönemindeki projede 1+0 ve 1+1 tipinde tasarlanmış daireler bulunuyor. Projedeki daireler modüler sistem ile birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daireler elde edilebiliyor. Projede yer alan dairelerin tamamı balkonlu şekilde tasarlandı. Ofis ve home ofisler bulunan projede 7. Kattan itibaren deniz manzarası görülüyor.

2 bin- 2 bin 500 TL arasında kira getirisi olması beklenen The Holl projesi Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Hızlı Tren İstasyonu’na da sadece 5 dakika uzaklıkta yer alan The Holl, Kadıköy Metrosu’na sadece 1 dakika, Pendik Yalova İskelesi’ne 5 dakika ve Osman Gazi Köprüsü’ne de 15 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Merkezi konumuyla alıcıyı cezbeden projede ön satışlar devam ediyor. Home ofis ve ofislerden oluşan hem çalışma hem yaşam alanları sunan projede en düşük konut fiyatı 442 bin TL olarak belirlendi. En yüksek konut ise 970 bin TL ile olarak belirlendi.

Modüler sistem sayesinde daha büyük yaşam ve alanları sunulabilen yenilikçi projede kira gelirlerinin ise en küçük birimlerde en az 2 bin TL ile 2 bin 500 TL arasında farklılık göstermesi bekleniyor. Sağladığı sosyal imkanlar ile alıcısının karşısına çıkan The Holl projesinin yatırımcısına yüzde 40 prim kazandıracağı öngörülüyor.

The Holl’de teslimlerin ise Temmuz 2019 tarihinde yapılması planlanıyor.

Sunduğu sosyal ayrıcalıklarla da dikkat çeken projede,

 • Fitness merkezi

 • Restoran

 • Kameralı güvenlik

 • Kapalı otopark

 • Güvenlik

 • Deniz manzarası

 • Özellik Adalar manzarası

 • Modüler sistemle büyütülebilen yaşam alanları yer alıyor.