Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

The Mandarins Acıbadem basın mensuplarının karşısına çıkıyor

Mandarins Gayrimenkul’ün ilk markalı konut projesi The Mandarins Acıbadem'in ikinci etabı görücüye çıkıyor. Projenin teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması planlanıyor.

The Mandarins Acıbadem ile sektöre iddialı bir giriş yapan Mandarins Gayrimenkul, yeni projesinin detaylarını basın ile paylaşmaya hazırlanıyor. İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından birinde konumlandırılan The Mandarins Acıbadem projesinin detayları 18 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek lansmanda açıklanacak.

Kadıköy meydana 50 metre, metro ve metrobüse 80 metre, Avrasya Tüneli'ne 100 metre, Marmaray'a 2,7 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ve Kalamış Marina'ya 3 kilometre mesafede inşa edilen Th Mandarins Acıbadem, sakinlerinin trafik sorununu ortadan kaldırmaya haazırlanıyor.

Toplamda 493 daireye yer verilen The Mandarins Acıbadem'de alanları 62 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Tarihi Salı Pazarı'nın hemen yanında yükselen projeden lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulalrıyla daire sahibi olunabiliyor.