Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

The Mandarins’te yılbaşı kampanyası

İstanbul’da iş ve yaşamın merkezlerinden Acıbadem’de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinde yılbaşına özel bir kampanya geliştirildi.

İstanbul’da iş ve yaşamın merkezlerinden Acıbadem’de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinde yılbaşına özel bir kampanya geliştirildi.

2017 yılını uğurlamamıza sayılı günler kala yıl sonu kampanyalarıyla birlikte yılbaşı konut kampanyaları da belli oldu. Yılbaşına özel konut kampanyası geliştirile projelerden bir tanesi de The Mandarins Acıbadem oldu. The Mandarins Acıbadem projesinde faizler sıfırlandı.

Projeden daire satın almak isteyenler yılbaşına özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında 60 ay 0 faizle vadelendirme imkanına sahip olacaklar. Projeden daire satın almak isteyenler öncelikli olarak yüzde 20 peşinat bedelini ödüyor ardından geri kalan yüzde 80’lik tahsilat için de 0 faiz uygulamasıyla 60 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor.

Projede ilk etap teslimlerinin 2018 yılının Mayıs ayında ikinci etap teslimlerinin ise 2020 yılının Ağustos ayında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.