Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

THY’den İzmir’de kat karşılığı inşaat!

THY tarafından İzmir’in Torbalı ilçesinde kat karşılığı inşaat yapılacak. Projenin ihalesi ise 17 Ağustos 2018 Cuma günü yapılacak.

Türk Hava Yolları Kurumu Genel Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, kurum tarafından İzmir’in Torbalı ilçesinde yepyeni bir projeye imza atılacak. İzmir’in Torbalı ilçesinde THY imzasıyla yükselecek olan projede kat karşılığında inşaat yapılacak. Projenin ihalesi ise 17 Ağustos Cuma günü saat 14.30’da yapılacak.

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, mülkiyeti Türk Hava Kurumu’na ait olan İzmir Torbalı Mahallesi 1089 sokak, Necdet Orhunöz Caddesi 26 ada 5 parselde bulunan arsaya kat karşılığında inşaat yaptırmaya hazırlanıyor. Kat karşılığı inşaat yaptırılacak olan THY konut projesinin ihalesi ise önümüzdeki hafta içinde yapılacak. THY’e ait arsa üzerinde hayata kazandırılacak olan konut projesinin ihalesi “kapalı teklif usulü” ile gerçekleşecek.

THY’nin kat karşılığı hayata kazandıracağı projesinin ihalesine katılım göstermek isteyenler kapalı zarf ile teklif mektuplarını ihale günü ve saatine kadar Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı Malzeme Yönetimi Direktörlüğü birimine teslim ederek ihaleye katılım göstermeye hak kazanacaklar.

İhalede şartnamesi ise yine Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı Malzeme Yönetimi Direktörlüğü biriminden temin edilecek. Şartname için 150 TL tutarında bir ücret talep ediliyor.

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı Malzeme Yönetimi Direktörlüğü birimi ise Ankara’nın Altındağ ilçesinde Atatürk Bulvarı üzerinde 33 numarada yer alıyor.