Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ticari merkez konseptinde tasarlanan Zone Gaziemir’de fiyatlar 1 milyon TL’den başlıyor

İzmir Gaziemir’de ticari merkez konsepti ile hayata geçirilen Zone Gaziemir’de fiyatlar 1 milyon TL’den başlıyor. Teslimler ise Aralık 2019’da yapılacak.

İntegral Yapı tarafından hayata geçirilen Zone Gaziemir projesi, İzmir Gaziemir’de yaşama kazandırılıyor. Ticari merkez konseptinde tasarlanan Zone Gaziemir’de ünitelerin fiyatları 1 milyon TL’den başlangıç gösteriyor.

70 ADET BAĞIMSIZ ÜNİTEDEN MEYDANA GELİYOR

Zone Gaziemir; 35 bin metrekare üzerinde hayata geçiriliyor. Proje; showroom, depo, ofis ve imalathane bölümleri olmak üzere toplam 70 bağımsız üniteden meydana geliyor. Ticari merkez konsepti ile tasarlanan Zone Gaziemir’de yer alan üniteler 250 metrekare ile bin 250 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

FİRMA BÜNYESİNDE VADELİ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Zone Gaziemir’deki üniteler, 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu rakam, ünitelerin büyüklüğü ve özelliklerine göre 4 milyon 500 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Vadeli ödeme seçeneklerinin yer aldığı Zone Gaziemir’de, ünitelerin Aralık 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

ULAŞIM AKSLARINA YAKINLIĞIYLA ÖNE ÇIKIYOR

9 bloktan meydana gelen Zone Gaziemir projesinde normal ve teras bahçeli üniteler yer alıyor. Sarnıç Ormanı’na komşu konumda inşa edilen Zone Gaziemir; Aydın Otoyolu, Çeşme Otobanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Sarnıç İZBAN İstasyonu’na çok yakın mesafede yer alıyor. Zone Gaziemir; Fuar İzmir, Ege Serbest Bölge, Sarnıç Organize Sanayi Bölgesi, Optimum AVM gibi alanlarla çevreleniyor.

350 metrekare büyüklüğünde kafeteryanın yer aldığı Zone Gaziemir’de 2 bin 600 metrekare peyzaj için ayrıldı. Ünite sahipleri için Zone Gaziemir’de 2 bin 500 metrekare büyüklüğünde otopark alanı da bulunuyor.