Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Time Life İstanbul’da konut fiyatları 385 bin TL’den başlıyor

İstanbul Ümraniye’de yükselen Time Life İstanbul’da fiyatlar 385 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Ekim 2019’da yapılacak.

Time Life İstanbul projesi, AykPlus Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Şerifali’de hayaya geçiriliyor. Fiyatların 385 bin TL’den başladığı Time Life İstanbul’da teslimlerin Ekim 2019’da yapılması planlanıyor.

107 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

2 bin 367 metrekare üzerinde yükselen Time Life İstanbul; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 107 adet konuttan meydana geliyor. Time Life İstanbul’da yer alan konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 90 metrekare arasında değişiyor.

TIME LIFE İSTANBUL FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Time Life İstanbul’da konut fiyatları 385 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 785 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Time Life İstanbul’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Ekim 2019 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Time Life İstanbul projesi, gürültü ve kargaşadan uzak bir yaşam vaat ediyor. Time Life İstanbul’da yer alacak olan konut sakinlerine deniz, Adalar, Kuzey Ormanları ve panoramik şehir manzarası sunuluyor.

Time Life İstanbul; İstanbul Finans Merkezi ile İFM Metro Durağı’na 1 dakika, Ataşehir Migros’a 2 dakika, İstanbul Çevreyolu ile TEM’e 4 dakika, Ülker Arena ile Modoko’ya 5 dakika, Palladium AVM, Acıbadem Tıp Merkezi ile IKEA Meydan’a 7 dakika, Ümraniye IKEA ile Meydan AVM’ye 12 dakika, Ümraniye CarrefourSA, Bostancı, Avrasya Tüneli, Kadıköy İskele, Üsküdar’a 15 dakika, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 20 dakika mesafede konumlanıyor.