Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

TOKİ Kayaşehir Konutları’nda başvurular sona eriyor

TOKİ tarafından İstanbul Kayaşehir’de konumlandırılan 605 adet konut için başvuru süresi bugün sona eriyor.

Türkiye’nin en büyük toplu konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul’un Başakşehir’e bağlı Kayaşehir ilçesinde hayata kazandırılan 605 adet konut barındıran TOKİ Kayaşehir Konutları projesinde başvuru süresi bugün (11 Nisan 2018) doluyor.

TOKİ tarafından Kayaşehir’de inşa edilen TOKİ Kayaşehir Konutları projesinde aylık 667 TL taksitle konut satın alınabiliyor. Konutların kura çekilişi ile dar gelirli vatandaşlara satılması planlanan projedeki kura katılım başvuruları bugün akşam mesai saati bitimine kadar sürecek. Bugünden sonra yapılan başvurular alınmayacak.

Konut hak sahiplerinin düzenlenen kura çekilişi ile belirleneceği konut projesinin çekilişine katılabilmek için başvuru formu doldurulması ve TOKİ’nin anlaşma sağladığı Halk Bankası şubelerinden birine giderek banka görevlileri vasıtasıyla kura çekilişi için gerekli olan başvuru şartının karşılanması gerekiyor. Konutların hak sahiplerinin belirlenmesi için çekilecek olan kura ise 25 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Çekilişe katılan ve konut satın almaya hak kazanan vatandaşlar aylık 667 TL taksitlerle konut satın alma hayallerini gerçekleştirilebilecek.
TOKİ tarafından yayımlanan takvime göre TOKİ Kayaşehir konutlarının teslim tarihi olarak imzalanan sözleşme tarihini izleyen 18 aylık süre içerisinde konutların hak sahiplerine teslim edileceği ifade ediliyor.

TOKİ Kayaşehir taksit ödemeleri ile sözleşmelerin imzalandığı tarihi takip eden aydan itibaren start alacak. Uygun konut fiyatları ve düşük taksit miktarları ile vatandaşlar kira öder gibi konut satın alabilme hayallerini gerçeğe dönüştürebilecekler.

TOKİ Kayaşehir Konutları kura çekilişine katılabilmek için son başvuru tarihi bugün (11 Nisan 2018) olarak belirlendi. 25 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan kura çekimine katılmak isteyenler vatandaşların en geç bugün akşam mesai bitimine kadar Halk Bank şubelerine giderek başvurularını tamamlamaları gerekiyor.