Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’den 167 TL taksitle ev fırsatı

TOKİ’nin 7 bin 116 konutu aylık 167 TL’den başlayan taksitlerle yeni sahiplerini bekliyor. Başvurular için son tarih ise 31 Aralık 2018.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), uygun koşullarda konut satışına devam ediyor. Posta Gazetesi’nden Hülya Çaylak’ın haberine göre; 7 bin 116 konut, 167 TL'den başlayan taksitlerle alıcısını bekliyor.

33 şehirde hayata geçirilen konutların fiyatları 50 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ayrıca projelerdeki konutlardan birine sahip olmak isteyenler için 20 yıla kadar ödeme imkanı da sunuluyor. Konutlar için son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2018.

BORÇ BİTENE KADAR

TOKİ’den konut sahibi olmak isteyenlerden bazı şartları karşılaması bekleniyor. Alt gelir projelerinden birinde yer almak isteyen ve sözleşme imzalayan vatandaşlar evleri borç bitene kadar devredemiyor. Bunun yanı sıra TOKİ’nin bazı projelerde satın alınan konutta ikamet edilmesi şartı da aranıyor. TOKİ’nin konutlarından birine sahip olmak için Halkbank veya Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapmak yeterli oluyor.