Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’den 266 konutluk yeni proje geliyor

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Bolu ilinin Seben ilçesinde 266 adet konutlu yeni bir projeye imza atılıyor.

Yurdun dört bir yanında dar ve orta gelirli vatandaşları konut satın alma hayallerine kavuşturabilmek için sürekli çalışan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yeni bir konut projesine daha imza atılıyor.

Alınan son bilgilere göre, TOKİ Bolu’nun Seben ilçesinde yer alacak 266 konutluk yepyeni bir konut projesini hayat kazandıracak. Projenin en kısa sürede hayata geçirilmesi için kolları sıvayan TOKİ projenin hazırlık aşamasına başladı.

Toplam 266 adet konuta yer verilecek olan Bolu Seben TOKİ Konutları projesinin 2. Etabı 3 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan ihale ile resmen inşaat çalışmalarına başlanmış olacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Bolu’nun Seben ilçesinde hayata kazandıracak Bolu Seben TOKİ Konutları projesinin ihalesi 3 Temmuz 2018 tarihinde saat 14.30’da gerçekleştirilecek. İhalenin hemen ardından projenin inşaat çalışmalarının da start vermesi bekleniyor. Bolu Seben TOKİ Konutları 2. Etap projesinde toplam 266 adet konut yer alacak.

Bolu ili, Seben ilçesi 2. etap 266 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi 3 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak olan ihale ile başlangıç gösterecek. Projenin kısa sürede tamamlanarak teslim edilmesi bekleniyor.

TOKİ Türkiye’nin dört bir yanında dar gelirli vatandaşlar başta olmak üzere konut sahibi olmak isteyen vatandaşları hayallerine kavuşturmaya devam ediyor.