Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’den Adana’ya sosyal konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Adana’nın merkez ilçesi Seyhan’da TOKİ Adana Seyhan Konutları için çalışmalarına başladı.

Türkiye’nin dört bir yanında özellikle dar ve orta gelirli vatandaşların uygun fiyatlarla ev satın alabilmesini sağlamak için üretimlerine devam eden Toplu Konut İdaresi (TOKİ) şimdi de Adana için çalışmalarına başladı.

Adana’nın merkez ilçesi Seyhan’da üreteceği sosyal konut projesi için çalışmalarına başlayan TOKİ, Adana Seyhan ilçesine bağlı Barbaros Mahallesi ve Bey Mahallesi’nde kentsel dönüşüm ve gelişim projesi kapsamında 1. Etap ve 2. Etap için çalışmalarına start verdi.

Adana’nın şehir siluetinde önemli bir konuma sahip olacak TOKİ’nin dar gelirli vatandaşlara yönelik ürettiği projede iki etap yer alacak. Projenin birinci etabında 627 adet konut ve 22 adet de dükkâna yer verilecek. Alt yapı ve çevre düzenlemesi işinin de dahil olduğu ihale 23 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Adana Seyhan’da yer alan Barbaros ve Bey Mahallerinde yapılan kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin 2. Etabı’nda ise toplam 923 adet konut ve 14 adet de dükkân yer alacak. Dükkan ve konutların inşaatı ile çevre ve alt yapı düzenlemesi işi için ihale 24 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Adana’nın merkez ilçesi Seyhan’a bağlı Barbaros Mahallesi ve Bey Mahallesi’nde kentsel Dönüşüm Ve Gelişim Projesini hayata kazandıracak. TOKİ Adana Seyhan Konutları için düğmeye basıldı, çalışmalara vakit kaybedilmeden başlandı.