Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ'den Aydın'a 215 konutluk yeni proje geliyor!

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ tarafından Aydın’ın İncirliova ilçesine bağlı Kovalık mevkiinde 215 konutluk yeni bir proje hayata kazandırılıyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yurdun dört bir yanında vatandaşların konut ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. TOKİ Aydın’da yer alan İncirliova ilçesinde toplam 215 konutun bulunduğu yepyeni bir projenin startını 7 Ağustos tarihinde verecek.

Proje 7 Ağustos 2018 tarihinde saat 14.30’da ihaleye çıkacak. İhalenin sonuçlanmasının hemen ardından Aydın İncirliova TOKİ Evleri projesi için inşaat çalışmalarına başlanacak. Aydın İncirliova TOKİ Evleri’nde 7 Ağustos 2018 saat 14.30’da gerçekleştirilecek olan ihale ile çalışmaların startı veriliyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Aydın’ın İncirliova ilçesine bağlı Kovalık mevkiinde yeni bir konut projesi için kolları sıvadı.
Aydın İncirliova TOKİ Evleri toplam 215 adet konuttan meydana geliyor. Aydın İncirliova TOKİ Evleri projesi kapsamında 215 konutun yanı sıra 2 adet dükkân, 1 adet cami yer alıyor.

Aydın ili, İncirliova ilçesi, Kovalık mevkii 215 adet konut 2 dükkân ve 1 adet camii inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi 7 Ağustos 2018 tarihinde TOKİ tarafından düzenlenecek olan ihale ile başlamış olacak.