Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’den Edirne Uzunköprü’ye 98 konutlu sosyal proje geliyor

TOKİ tarafından Edirne ilinin Uzunköprü ilçesinde yer alan Mescit Mahallesi’nde inşa edilecek 98 konutun ihalesi yapıldı.

Türkiye’nin en büyük sosyal ve toplu konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yurdun dört bir yanında dar gelirli vatandaşlara yönelik konut üretilmeye devam ediyor.

Öncelikli olarak dar gelirli ve orta gelirli vatandaşlara yönelik konut üreten TOKİ yurdun her yanındaki barınma ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlara elini uzatıyor.

TOKİ tarafından Edirne ilinin Uzunköprü ilçesinde yer alan Mescit Mahallesi’nde hayata kazandırılması planlanan 98 konutlu projenin ihalesi yapıldı. Geçtiğimiz hafta perşembe günü yapılan ihale kapsamında konut üretimlerinin yanı sıra altyapı ve çevre düzenleme işi de bulunuyor.

Edirne Uzunköprü TOKİ Konutları zemin+4 yüksekliğinde ve 2+1 planında 98 adet konutu kapsıyor. Diğer TOKİ Konutlarında olduğu gibi bu projede de modern ve geleneksel mimari sentezlendi. Estetik ve zengin görünümü ile dikkat çekecek Edirne Uzunköprü TOKİ Konutları projesinde zemin kat seviyesinde yöresel taş kaplamalar, balkon ve pencerelerde dekoratif ferforje korkuluklar, söveler, payandalara yer veriliyor.

Hem klasik hem de modern mimarinin izlerini taşıyacak olan proje yatay mimari konseptinde yükselecek. Proje dahilinde yerleşim alanı parkları, peyzaj alanları, oyun alanları, spor alanları, nitelik sosyal çevre imkanları yer alacak.

Edirne’ye ve Uzunköprü ilçesine değer katacak proje az katlı ve estetik mimarisi ve sunduğu sosyal olanakları ile barınma ihtiyaçlarının karşılanmasının çok ötesinde yepyeni sosyal bir yaşam alanı sunacak.