Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’den emekliye 665 konutlu proje!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) emekli vatandaşları da unutmuyor. TOKİ’den emekli vatandaşlara yönelik Elazığ’a 665 konutlu yeni bir proje geliyor.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yurdun dört bir yanında konut sahibi olmak isteyenlere vatandaşlara çeşitli imkanlar sunuluyor.

Dar gelirli ve orta gelirli vatandaşlar başta olmak üzere her kesime uygun daire seçenekleri üreten TOKİ emekli vatandaşları da unutmuyor. TOKİ tarafınan Elazığ’ın merkez ilçesi Bizmişen- Aşağı Bizmişen-Aşağı Holpenk Mahallesi’nde “Emekliye İkinci Bahar” projesi kapsamında 665 konutluk bir proje yaşama kazandırılıyor.

TOKİ Elazığ Konutları için ihale yapıldı. Gerçekleştirilen ihale kapsamında 665 adet konutun inşasının yanı sıra altyapı ve çevre düzenlemesi işlerine de yer verildi.

TOKİ tarafından emekliye yönelik geliştirilen ‘Emekliye İkinci Bahar’ kampanyası kapsamında hayata kazandırılan TOKİ Elazığ Konutları projesinde yükseklikleri zemin+4 olan konutların 566’sı 2+1 ve 99’u ise 3+1 planında dizayn edildi.

Diğer TOKİ konut projelerinde olduğu gibi burada da geleneksel mimari ile modern mimari ögeleri bir arada kullanıldı. Projede ahşap görünümlü kaplamalar, zemin katı hizasında taş kaplamalar, söveler, geniş pencere dizaynları ve balkonlar dikkat çekiyor.

8 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek 700 konut ihalesi ile birlikte “Emekliye İkinci Bahar” projesi kapsamında hayata kazandırılacak konut sayısı bin 365 adet seviyesine yükselecek.

Elazığ’ın merkezine değer katacak nitelikli TOKİ projesi emekliye yönelik olarak geliştirildi. Projede sosyal olanak olarak peyzaj alanları, park, spor alanları, oyun alanları yer alıyor.