Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’den Mamak’ta 509 konut teslimi

TOKİ Türkiye genelinde dar ve orta gelir sınıfındaki vatandaşları konut sahibi yapmaya tüm hızıyla devam ediyor. 509 konut sahiplerine ulaştı.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticilerinden Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yurdun dört bir yanında dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapabilmek için üretimlere devam ediliyor.

TOKİ ülkenin her yanında ürettiği sosyal konut projeleri ile dar gelir sınıfındaki aileler öncelikli olmak üzere binlerce vatandaşı konut sahibi yapıyor. En temel gereksinimlerden bir tanesi olan barınma ihtiyacının karşılanabilmesi için uzun yıllardır çalışmalarına hız kesmeden ve hatta katlandırarak devam eden TOKİ, Ankara Mamak’ta yer alan Gülseren Mahallesi ve Altıağaç Karaağaç ve Hüseyingazi Mahallerinde kentsel dönüşüm projeleri çalışmalarına devam ediyor.

Mamak’ın yeni görüntüsünün mimarı olacak Toplu Konut İdaresi (TOKİ) hayata kazandırdığı toplu konut projelerinde sadece konutlara değil toplumun farklı ihtiyaçlarına da karşılık verebilecek nitelikli yapılar üretiyor. Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında camiiler, ticaret merkezleri, okullar, sosyal tesisler de üretilerek toplumun hizmetine sunuluyor.

Mamak’ı şekillendiren TOKİ, Gülseren Mahallesi Kentsel Dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata kazandırılan 509 adet konutu 2-25 Nisan 2018 tarihleri arasında yeni sahiplerine teslim etti. TOKİ tarafından Mamak ilçesinin farklı mahallerinde hayata geçirilen diğer toplu konut projelerinin de en kısa süre içinde tamamlanması ve dar gelirli vatandaşlara teslim edilmesi hedefleniyor.