Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’den peşin ödemelerde yüzde 20 indirim kampanyası

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) peşin ödemelerde yüzde 20 indirim kampanyası 24 Nisan tarihinde başlıyor.

Türkiye’nin en büyük toplu konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 2018 yılının özel indirim kampanyasını 24 Nisan 2018 tarihinde başlıyor. TOKİ’nin peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasından borcunun tamamını bu sene kapatmayanlar da yararlanabilecekler.

TOKİ’nin 2018 yılında hayata geçireceği peşin ödemelerde özel indirim kampanyası 24 Nisan 2018 tarihinde başlıyor. TOKİ’nin projelerinden peşin fiyatına konut ve iş yeri satın alanlara özel yüzde 20 indirim uygulanacak.

TOKİ tarafından her yıl geliştirilen özel indirim kampanyası için bu yıl 24 Nisan tarihinde başvurular alınmaya başlayacak.
Borcunun tamamını kapatmayacak olan vatandaşlar da yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanabilecekler. Yüzde 20 indirim kampanyasında tarih ve koşullar açıklandı. TOKİ Başkanı Ergün Turan 2018 yüzde 20 indirim kampanyası hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Turan, “Borcunun tamamını kapatamayacak vatandaşlarımız borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanabilecek” şeklinde konuştu.

24 Nisan tarihinde başlayacak başvurular 18 Mayıs tarihinde sona erecek. TOKİ İş yeri ve konutlarından satın almak ya da borcu için toplu ödeme yapacak olan vatandaşlar başvurularını anlaşmalı bankalar vasıtasıyla gerçekleştirebilecekler.

TOKİ’nin 2018 yılı indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler TOKİ’ye ödemekle sorumlu bulundukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerektiğini belirten TOKİ Başkanı Ergün Turan, "Kampanyamızdan, satışları 2016 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2016 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dâhil edilmemiştir" ifadesini kullandı.