Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’nin indirim kampanyasında son 3 gün

TOKİ’nin yüzde 24 indirim kampanyası 19 Ekim’de sona eriyor. Kampanya kapsamında borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyenlere yüzde 24 indirim uygulanıyor.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri sahipleri için 21 Eylül’de başlattığı kampanya 3 gün sonra 19 Ekim’de sona eriyor.

YÜZDE 24 İNDİRİM YAPILIYOR

TOKİ’nin indirim kampanyası kapsamında borcunu kapatanlara yüzde 24 indirim uygulanıyor. Yüzde 24 indirim sağlanan indirim kampanyasından bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabiliyor. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak koşuluyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 24 indirim kampanyasından faydalanabiliyor.

BAŞVURULAR BANKAYA YAPILIYOR

TOKİ’nin borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri sahipleri için başlattığı kampanya satışları 2017 yılının haziran ayı sonuna kadar yapılmış ve geri ödeme taksiti 2017 yılı haziran ayı sonuna kadar başlamış olanlar yararlanabiliyor.

İndirim kampanyası 19 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ilgili bankaya başvuru yapmaları gerekiyor.

TOKİ’nin indirim kampanyasından 19 Ekim’e kadar yaklaşık 192 bin konut ve işyeri alıcısının faydalanması bekleniyor.