Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TOKİ’nin Şanlıurfa’daki 236 iş yeri satışa çıkıyor

TOKİ, Şanlıurfa’da inşası tamamlanma aşamasındaki 236 iş yerini açık artırmaya satışa sunuyor. Şanlıurfa’daki TOKİ iş yeri satışı ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Şanlıurfa’da inşası tamamlanma aşamasında olan 236 iş yerini açık artırma yöntemiyle satışa sundu. Şanlıurfa Merkez Eski Sanayi Projesi kapsamında hayata geçirilen iş yerlerinin büyüklüğü 17 metrekareden başlıyor. Bu rakam 137 metrekareye kadar çıkıyor.

BAŞVURULAR 12 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

TOKİ’nin Şanlıurfa Merkez Eski Sanayi Projesi kapsamında satışa sunduğu iş yerlerinin açık artırma başvuruları 12 Eylül 2018’de alınmaya başlanacak. Projeden iş yeri sahibi olmak isteyenler için son başvuru tarihi ise 27 Eylül 2018 olarak belirlendi.

AÇIK ARTIRMA 27 EYLÜL’DE GERÇEKLEŞECEK

Şanlıurfa Merkez Eski Sanayi Projesi kapsamındaki iş yerlerinin müzayedesi 27 Eylül 2018’de HAP Tarımsal Eğitim Merkezi’nde gerçekleşecek. www.emlakyonetim.com.tr internet adresinden de canlı yayınla teklifler alınabilecek.

Satışa ilişkin detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden veya 444 86 54 numaralı TOKİ Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.