Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tolga Ülkealan: Dövizdeki dalgalanmanın durulmasıyla sektör ivme kazanacak

Döviz kurundaki dalgalanmanın durulması ile sektörün ivme kazanacağını ifade eden Tolga Ülkealan; “Konut almak için en doğru zaman şimdi” dedi.

Elinde dövizi olan vatandaşlar için günümüzün kârlı bir dönem olduğunu ifade eden Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, dövizdeki dalgalanmanın durulması ile birlikte sektörün ivme kazanacağını söyledi. Bu dönemin en uygun şekilde değerlendirilmesi gerektiğini ifade eden Tolga Ülkealan; “En uygun yatırım aracı olan konut her dönem olduğu gibi bu dönemde de rağbet görecektir” diye konuştu.

KONUT ALIMI İÇİN ŞU AN DOĞRU ZAMAN

Döviz kuru ile demir çelik fiyatlarındaki artışın projelere yansıtılmadığını belirten Tolga Ülkealan; “Yaşanan gelişmeler henüz zam olarak dönmedi. Bu, tüketici için büyük fırsat anlamına geliyor. Biz şirket olarak İncek’te hayata geçirilen Sunset İncek’te fiyatlarda artış yapmadık. Konut almak ya da yatırım yapmak isteyenler için şu an tam zamanı” dedi.

FİYATLARIN ARTMASI GÜNDEME GELECEK

Konut alımını ertelemenin doğru olmadığını vurgulayan Tolga Ülkealan, piyasa koşulları nedeniyle daire fiyatlarının düşmesini beklemenin gerçekçi olmadığını söyledi. Eylül ayından sonra fiyatların artmasının gündeme geleceğini ifade eden Ülkealan; “Bu noktada yatırımların ertelenmesini doğru bulmuyoruz. Zaman yatırım zamanı” dedi.

UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İLE SUNSET İNCEK’TE YAŞAM

Yapımı hızla devam eden Sunset İncek ile ilgili detaylar veren Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, kolay ödeme seçeneklerinin sunulduğunu ifade etti. Şirket bünyesinde yüzde 10 peşinatla vade farksız kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Ankara İncek’te hayata geçirilen Sunset İncek projesi; 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 olmak üzere 4 farklı tipte konut seçeneğinden meydana geliyor. Toplam 139 adet konutun yer aldığı Sunset İncek’teki konutların büyüklüklerinin 119 metrekare ile 351 metrekare arasında değişiyor. Sunset İncek’te yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2020 olarak planlandı.