Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tolga Ülkealan: Yeni konut kampanyası ile sektör ivme kazanacak

Yeni konut kampanyasının sektöre ivme kazandıracağını ifade eden Tolga Ülkealan; “Kampanya, konut satış rakamlarında artış yaşanmasını sağlayacak” dedi.

Konut sektöründe başlatılan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına destek her geçen gün artıyor. Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, kampanyanın sektöre ivme kazandıracağını ifade etti.

KONUTTA 120 AY, 0.98 FAİZ FIRSATI

Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganı ile hayata geçirilen kampanya ile konut alıcılarına satış fiyatı üzerinde yüzde 10 indirim sağlanıyor. Kampanyaya 100 bin konut ve 33 proje dahil oldu. 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek kampanya kapsamında yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise 120 ay boyunca 0.98 faiz imkanı sunuluyor. Ayrıca bunun için banka ya da kefalet şartı aranmıyor.

Ayrıca peşinatını döviz ya da altın bozdurarak ödeyenler için de kurdaki artıştan etkilenmesinin önüne geçiliyor ve fark konut fiyatından düşülüyor. Diğer yandan kampanya süresince konut fiyatlarında artış yapılamıyor.

“KONUT SATIŞLARINDA ARTIŞ YAŞANACAK”

Kampanyanın konut sektörüne ivme kazandıracağını ifade eden Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, “Banka faiz oranları vatandaşları konut alımından uzaklaştırıyor. Ancak kampanya, konut satış rakamlarında artış yaşanmasını sağlayacak” dedi.