Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Torkam E5 28 Temmuz’da resmen satışa çıkıyor

Torkam İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Küçükçekmece E5 otoyoluna komşu Torkam E-5 satışa sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Torkam İnşaat kalitesiyle yaşama kazandırılan Torkam E5 projesinde resmi satışlar 28 Temmuz Cumartesi günü start verecek.

Uzun süredir gayrimenkul sektöründe büyük bir heyecan ve merakla beklenen proje Torkam İnşaat Torkam E5 yakında satışa çıkıyor. Torkam İnşaat projesinde yer alan dairelerin metrekare bazında fiyatlarının 7 bin 500 TL'den start vereceği biliniyor.

Özellikle merkezi konumu ve ulaşımının kalbindeki inşası ile dikkatleri üzerine çeken Torkam E5 projesinden banka kredisi kullanılarak daire satın alınabilecek. Torkam İnşaat tarafından E5 üzerinde hayata geçirilen Torkam E5 projesinde banka vasıtasıyla 120 aya kadar vade ve yüzde 0,98 düşük faizli satışlar yapılacak. Dairelerin metrekare fiyatları ise 7 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor.

Konut teslimlerinin 2020 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenen Torkam E5 projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında tasarlanan daire seçenekleri konut alıcısının beğenisine sunuluyor. Projede yer verilen dairelerin büyüklükleri ise 78 metrekareden başlangıç gösterip 178 metrekareye kadar çıkıyor.

Torkam E5 projesinin inşaat çalışmaları başladı ve tüm hızıyla devam ediyor. Projede anahtar teslimlerinin Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirileceği öngörülüyor.

127 bin metrekare inşaat alanı üzerinde sektöre kazandırılan Torkam İnşaat kalitesi imzalı Torkam E5 projesi şehrin tüm ulaşım olanaklarının merkezinde yer alan konumu ile hem oturum hem de yatırım için avantajlı imkanlar sağlıyor.

Torkam E5 projesinin bünyesinde toplam 234 rezidans daire, 117 ofis ve 310 cadde dükkânı ile 896 araçlık otoparka yer veriliyor.