Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Torkam E5 konumuyla sektörde fark yaratıyor

Torkam İnşaat tarafından E-5 Karayolu üzerinde konumlandırılan Torkam E5 projesi ‘her yere yakın’ konumuyla sektörde fark yaratıyor.

Gayrimenkul sektörünün en köklü ve güvenilir isimlerinden biri Torkam İnşaat tarafından E-5 yolu üzerinde hayata kazandırılan Torkam E5 projesi konumu ile hem yatırımcının hem de oturumcunun dikkatini çekmeyi başarıyor. İstanbul’un hayat damarlarından biri E-5 Karayolu üzerinde Torkam İnşaat tarafından inşa edilen Torkam E5 projesi konumu ile benzerleri arasından ayrılıyor.

Torkam İnşaat’ın Florya - Sefaköy aksında inşa etmeye hazırlandığı yeni karma projesi Torkam E5, İstanbul’un önemli can damarlarından biri olan E5 Karayolu’na cepheli iddialı konumu ile dikkat çekiyor.

E5 Karayolu cepheli konumuyla dikkat çekiyor

Köklü geçmişiyle 30 yıldır sektörde deneyimlerini paylaşan gayrimenkul sektörünün köklü ve güçlü isimlerinden biri olan Torkam İnşaat, İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin farklı şehirlerinde de inşa ettiği projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Torkam İnşaat’ın yeni projesi “Torkam E5”, toplu ulaşım noktalarına kolay ulaşılmasını sağlayan transfer merkezine yakınlığı ve E5 Karayolu’na cepheli konumuyla öne çıkıyor.

Torkam E5’e ilişkin bilgi veren Torkam İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, projenin Atatürk Havalimanı’nın hemen yanı başında, Florya - Sefaköy aksında yükseldiğini belirtti.

Güneş, “Rezidans, ofis ve çarşıdan oluşan karma projede, yatay mimarinin İstanbul’daki en iddialı örneklerinden birini hayata geçirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

Ulaşım olanaklarının merkezinde yer alıyor

Proje hakkında bilgi veren Güneş, “Projemizin konumu bugün bile son derece iddialı iken, yapımı süren Yenikapı - Sefaköy metro hattının tamamlanması ile birlikte kelimenin tam anlamıyla ‘her yere yakın’ diyebileceğimiz bir konuma sahip olacak. Torkam E5’in sakinleri, toplu ulaşım olanakları ile trafiğe takılmadan İstanbul’un hemen her noktasına kolayca ulaşabilecek” dedi.