Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Torkam E5’te 5 yıl vade farksız ödeme imkânı!

Torkam İnşaat tarafından Sefaköy ve Florya aksında hayata kazandırılan Torkam E5 projesinde çok özel imkanlarla konut satın alma imkânı sunuluyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından Torkam İnşaat güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının Sefaköy ve Florya aksında E5 Otoyolu üzerinde hayata kazandırılan Torkam E5 projesinde 5 yıl vade farksız taksitle konut satın alma imkânı sunuluyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer verilen Torkam E5 konut projesinde metrekare bazında fiyatlar 8 bin TL’den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Sefaköy Florya aksında E5 Otoyolu üzerinde Torkam İnşaat tarafından hayata kazandırılan projede anahtar teslimlerinin ise Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Türkiye’nin sosyal konut üreticisi Toplu Konut İdaresi (TOKİ) güvencesiyle yaşama geçirilen Torkam E5 projesi özellikle merkezi konumu ve ulaşım olanaklarına yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

5 yıl vade farksız taksitle konut satın alma imkânı sunulan Torkam E5 projesi karma konseptte inşa ediliyor. Projede toplam 234 adet rezidansa, 117 adet ofise ve 310 adet de cadde mağazasına yer veriliyor.

Farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun 1+1’den 3+1’e kadar rezidans seçeneklerine yer verilen projede daire büyüklükleri ise 54 metrekareden start alıp 124 metrekareye kadar yükseliyor. Modüler sistem ile birleştirilebilen ofislere yer verilen projede çalışma alanları büyüklükleri ise 78 metrekareden start alıp 178 metrekareye kadar yükseliyor.

Yakın zamanda hemen önünde yer alacak metro durağı ve metrobüs durağına yakınlığı ile dikkat çeken Torkam İnşaat projesi Torkam E5 projesi merkezi konumu ve ulaşım olanaklarının yanı başında yükselmesi ile beğeni topluyor.

Atatürk Havalimanı arazi üzerine yapılacak Millet Bahçesi’nin tam karşısında konumlanan Torkam E5 projesi zemin+3 kat olarak 21 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Teslimlerin Ekim 2020 tarihinde yapılması hedeflenen projede metrekare birim fiyatları 8 bin TL’den start alıyor. Torkam E5 projesinde 5 yıl vade farksız taksitle ödeme imkanı sunuluyor.