Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Torkam E5'te resmi satışlar nisan ayında start alacak

Torkam İnşaat tarafından her yere yakın konumda hayata kazandırılan Torkam E5 projesinde resmi satışlar nisan ayı içerisinde başlangıç gösterecek.

İstanbul Avrupa Yakasının merkezi ilçelerinden Küçükçekmece’de E5 karayolu üzerinde hayat geçirilen Torkam İnşaat imzası taşıyan Torkam E5 projesinde resmi satışların nisan ayı içerisinde start alması bekleniyor.

Her yere yakın konumuyla tam iş ve yaşam merkezinde sektöre kazandırılan proje hem alternatif yatırım olanakları hem de keyifli bir yaşam deneyimine sahip olmak isteyenleri bekliyor. Bünyesinde hem konutlara hem de ticari birimlere yer verilen proje çeşitli toplu ulaşım araçları ve karayolu bağlantısı ile ulaşımın merkezinde bulunuyor.

Konumu itibariyle hem yatırımcıdan hem de oturumcudan büyük ilgi görmeyi başaran Torkam E5 projesi Torkam İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Küçükçekmece’de Florya Sefaköy aksında E5 karayolu üzerinde inşa ediliyor.

Torkam E5 projesinde toplam 216 adet daireye yer veriliyor. Projede yer alan daireler hem yatırıma hem de oturuma uygun özelliklerde tasarlandı. Kısa sürede yatırımcısına yüksek prim getirmesi beklenen proje İstanbul Avrupa Yakasının en prestijli markalı konut projeleri arasındaki yerini ilk sıralardan aldı bile!

Metrekare birim fiyatlarının ise 7 bin 500 TL’den başlangıç gösterdiği Torkam E5 projesi karma konseptte yaşama geçiriliyor. Prestijli proje Torkam E5’te anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde yapılması tahmin ediliyor.

Proje, Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan basın mensupları, sektör temsilcileri ve sektör yatırımcılarına tanıtılacak basın lansmanın ardından resmi satışlarına start verecek. Projedeki ön satışlar ise devam ediyor. Lansman öncesine ait özel fırsatlardan yararlanmak isteyen yatırımcıların acele davranmasında fayda var!