Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Torkam İnşaat’tan yeni proje geliyor! Torkam Fikirtepe

İstanbul Anadolu Yakasının hızla yenilenen lokasyonu Fikirtepe’de Torkam İnşaat tarafından yeni bir projeye imza atılıyor.

Torkam inşaat yeni bir proje hazırlığında! Gayrimenkulün güvenilir isimlerinden Torkam İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçesi Kadıköy’ün kentsel dönüşüm merkezi Fikirtepe’de yeni bir projeye imza atılacak.

Torkam Fikirtepe projesinde konut alıcısına 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 tipinde planlanan konut seçenekleri sunulacak. Torkam Fikirtepe 183 bin 198 metrekare alan üzerinde yükselecek.

5 blok şeklinde tasarlanan projede toplam 511 adet konuta yer veriliyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneklerine yer verilen Torkam Fikirtepe projesinde 511 adet 1+1 daire, 438 adet 2+1 daire, 128 adet 3+1 daire, 24 adette 4+1 yer alıyor. Geniş bir yelpazeye hitap etmesi planlanan projesi İstanbul Anadolu Yakasının Fikirtepe mevkiinde yükseliyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2020 tarihinde yapılması hedeflenen Torkam Fikirtepe projesi ile ilgili henüz birçok detay netleşmedi. Projedeki daire büyüklükleri, fiyat listesi ve ödeme planları ile ilgili bilgiler henüz açıklanmadı.

Proje hakkındaki tüm bilgilerin kısa süre içinde netleşmesi ve paylaşılması bekleniyor. Torkam İnşaat Torkam Fikirtepe hakkındaki tüm güncel bilgileri Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz!

Torkam İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi noktalarından Fikirtepe’de konumlandırılan Torkam Fikirtepe projesinin sosyal olanakları arasında;

• Güvenlik
• Otopark
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Sauna
• Çocuk oyun alanları
• Yeşil alan
• Yüzme havuzu yer alıyor.