Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Torunlar GYO iki yıllık hedeflerini açıkladı

2015 yılı içerisinde 369 milyon lira kar elde eden Torunlar GYO, yıl içerisinde 2.1 milyar liralık yatırım yapmayı hedefliyor.

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) standartlarına göre hazırlanan finansal tablolara göre; Torunlar GYO, 2015 yılını 4 milyar 861 milyon lira net aktif değer ve 8.8 milyar lira portföy değeri ile kapattı. Torunlar GYO, vergi, amortisman ve faiz öncesi kârını da 369 milyon lira olarak açıkladı.

Şirketin 2015 yılı değerlendirmesi ve projeleri ile ilgili bilgi veren Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun şöyle konuştu:

"Torunlar GYO olarak, içerisinde bulunduğumuz konjonktürde istikrarlı büyümemizi ve yatırımlarımızı sürdürmeyi başardık. 2015 yılında 440 milyon lira yatırım gerçekleştirdik. Torun Center ve Mall of İstanbul otel ve ticari alan projelerimize hız kesmeden devam ettik. 5. Levent projemiz yılın en çok tercih edilen konut projesi. Yılın sonunda ise Deepo Antalya büyüme projemizi başlattık. Yılın ilk yarısında Paşabahçe projesine başlamak üzere çalışmalarımız sürüyor. Prestijli otel markasının hizmet vereceği apart otel daireleri ve yalıları kapsayan karma bir proje olarak tasarlanıyor. Tüm bu projeler için 2016-2018 yılları arasında 2.1 milyar TL yatırım yapmayı hedefliyoruz."