Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Toskana Orizzonte'den şimdi daire alanlar ödemeyi 10 ay erteliyor

Arıkan Yapı'nın Toskana Vadisi içinde inşa ettiği Toskana Orizzonte'de bahar kampanyası başladı. Kampanya kapsamında, ödemeye 10 ay sonra karar verme fırsatı sunuluyor.

Büyükçekmece'de konumlandırılan Türkiye'nin ilk tek katlı villa konsepti projesi Toskana Orizzonte'de Nisan ayı boyunca geçerli oalcak yeni bir kampanyaya start verildi. Teslimlerine yıl sonunda başlanacak olan Toskana Orizzonte'den daire sahibi olmak isteyenler yüzde 20 peşinatı ödedikleri takdirde 10 ay boyunca hiçbir ödeme yapmıyor. Kampanya hakkında bilgi veren Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan “Yatırımcı yüzde 20’lik ön ödeme sonrası, ev bedelinin yüzde 60’ını 10 ay sonra, kalan yüzde 20’sini de teslimde ödeyebiliyor. Aynı zamanda tüm villalarımızda yüzde 10 KDV indirimi de devam etmektedir" dedi.

Toskana Orizzonte'de her villaya ait bahçe yer alıyor

Üçüncü etap inşaatının devam ettiği projede yaşam Ekim 2015’te başladı. Haziran 2016’da ikinci etap teslimlerine başlanan projede üçüncü etabın Haziran 2018 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 440 dönüm arazi üzerine kurulu Toskana Orizzonte projesinde üçüncü etap 210 dönüm üzerinde sadece 80 villadan oluşuyor.

Toskana Orizzonte’nin yatay yaşam konsepti ile oluşturulmuş bir proje olduğuna değinen Arıkan, “Yatay yaşam konsepti, dünyada oldukça başarılı örnekleri bulunan, özellikle projenin ismini aldığı İtalya’nın Toskana bölgesinin günlük yaşam biçimi olarak nitelendirebileceğimiz bir konsept. Yatay yaşam konseptinin en önemli özelliği tek katlı mimarinin hakim olması… Tek katlı mimari beraberinde birçok avantajı getiriyor. Örneğin; Toskana Orizzonte’de asla merdiven inip çıkmak zorunda kalmıyorsunuz. Mutlaka kendinize ait yeşillikler içinde bir bahçeniz oluyor ve bahçe büyüklüğü ev modellerine göre değişkenlik göstererek ortalama bin 500 metrekare tam bağımsız bahçeler bulunuyor. Bu bahçede isterseniz organik tarım yapabiliyor, isterseniz de yeşillikler içindeki bahçenize havuz ekleyerek yazın tadını iki katına çıkartabiliyorsunuz” diye konuştu.