Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Toya Mecidiyeköy'de teslimler 2016 sonunda yapılacak

Toya Yapı'nın Quasar'a komşu olarak hayata geçireceği Toya Mecidiyeköy projesinde imar çalışmalarına başlandı. Projede satışların ise yakında başlaması planlanıyor.

Toya Vista, Qent İstinye ve Toya Moda projelerinin satışlarına devam eden Toya Yapı, 2016 yılı içerisinde Toya Next ve Toya Mecidiyeköy adındaki iki yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Ön talep toplanmaya başlayan projelerden Toya Mecidiyeköy'ün ayrıntıları yavaş yavaş belli oluyor.

Quasar projesinin hemen yan tarafında yer alan Toya Mecidiyeköy, İstanbul'un en merkezi yerlerinden birinde, AVM, okul, ulaşım araçları, hastane gibi önemli alanlara yürüme mesafesinde yükselecek. Çevresinde birçok markalı konut projesi bulunan Toya Mecidiyeköy bin metrekarelik arazi üzerinde 9 katlı tek blokta 30 daireden meydana gelecek. Projede büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelere yer verilecek. Projede ayrıca 3 adet de dükkan bulunacak. İmar çalışmalarına devam edilen projede teslimler 2016 yılının son aylarında yapılacak.

Sosyal donatı alanlarının henüz açıklanmadığı projede konut bloğunun en altında 4 kat otopark bulunacak. Satışlarına yakında başlanacak olan projede dairelerin metrekare birim fiyatlarının 4 bin dolar ile 5 bin dolar arasında değişeceği tahmin ediliyor.