Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Toya Moda'da teslime 9 ay kaldı

Teslimine az bir süre kalan Toya Moda'dan şimdi daire alanlar karlı çıkıyor. Projeden banka kredisiyle daire alanların taksitlerini 9 ay boyunca Toya Yapı ödüyor.

Toya Yapı'nın Basın Ekspres'te hayata geçirdiği Toya Moda proejsinde daire sahibi olmak isteyenler için avantajlı satışlara devam ediliyor. Yüksek kira getirisi ile yatırımcıların ilgisini çeken projede aylık kiralama bedellerinin bin 800 TL ile 2 bin 500 Tl arasında olması bekleniyor.

Projede yeni başlayan bahar kampanyası kapsamında anlaşmalı bankalardan 0,99 faiz oranıyla kredi alınabiliyor. Ayrıca yatırımcıların 9 aylık taksitlerini teslime kadar Toya Yapı ödüyor. Projenin Ocak 2017'de teslim edilmesi öngörülüyor. Sınırlı sayıda konutun kaldığı projeden yüzde 40 peşinatla 48 ay sıfır faiz ya da peşin alımlarda yüzde 15 indirim avantajıyla daire sahibi olunabiliyor.

Toplamda 426 daire ve 28 mağazadan oluşan Toya Moda, Basın Ekspres Yolu’nda E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada yükseliyor. 1+1'den 3+1'e birçok farklı daire tipinin yer aldığı proje; Atatürk Havaalanı’na 3, Yeşilköy ve Ataköy’e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika mesafede bulunuyor.

Toya Moda’nın sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, sauna, buharbanyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor.