Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Toya Moda'dan daire alanlar 9 ay boyunca taksit ödemiyor

Toya Moda'da yeni başlayan bahar kampanyası kapsamında projeden daire alanların taksitlerini 9 ay boyunca Toya Yapı ödüyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Basın Ekspres'te hayata geçirilen Toya Moda projesinde teslime 9 ay kaldı. İnşaat çalışmalarının ve satışların hızla devam ettiği projede bahara özel bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında Toya Moda’dan, 120 ay vade ile ev alanların, teslime kadar taksitlerini Toya ödeyecek. Toya Moda'dan yüzde 5 peşinatla daire satın alanlar ise kredi taksitllerini taşındıktan sonra, kira öder gibi ödemiş olacaklar.

Sınırlı sayıda dairenin bulunduğu Toya Moda'da ayrıca yüzde 40 oranında peşinat ödeyenler 48 ay sıfır faiz kampanyasından yararlanabiliyor. Peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.

Her türlü ayrıntı düşünüldü

Toya Moda'da her biri balkonlu veya teraslı olmak üzere stüdyodan 3+1'e kadar değişen tiplerde toplam 426 daire ve 28 mağaza bulunuyor. 21 bin metrekare arazi üzerinde yükselen Toya Moda'nın 16 bin 500 metrekarelik kısmı peyzaj ve sosyal donatı alanlarına ayrılmış durumda. Toya Moda'nın sosyal donatıları arasında sauna, buhar banyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları yer alıyor. Projede her daireye özel depo alanları ve kapalı otopark da mevcut.

Ulaşım arterlerinin merkezinde

Avrupa yakasının en merkezi noktalarından birinde yer alan Toya Moda, Atatürk Havaalanı’na 3, Yeşilköy ve Ataköy’e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika mesafede bulunuyor. Planlanan Ataköy-Basın Ekspres İkitelli Metrosu’na ise sadece yürüyerek ulaşmak mümkün olacak.