Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Toya Next'te peşinatlar, teslimden sonra ödeniyor

Basın Ekspres Yolu üzerinde Toya Gayrimenkul tarafından yükselen Toya Next'te aylık bin 960 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

"Toya" markalı projeleriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Toya Gayrimenkul'ün son projesi Toya Next'te satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projeden daire sahibi olmk isteyenlere yeni bir kampayanın sunulduğu projede ayda bin 960 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olmak mümkün. Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Toya Next’ten ev sahibi olmak isteyenler 120 ay vade ve yüzde 0,70 aylık faiz fırsatından yararlanabiliyorlar, peşinat ise teslimde ödeniyor.

Bunun yanı sıra Toya Gayrimenkul bünyesinde vade farksız satış bedelinin yüzde 20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor.

Zengin sosyal donatılarıyla fark yaratacak

300 milyon TL'lik yatırımla İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres bölgesinde 19 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Toya Next'te 488 konut yer alıyor. Konutların yanı sıra 7 bin 500 metrekarelik ticari birimlerin yer aldığı projenin sosyal donatı alaları arasında spor alanları, alışveriş mağazaları, kafe ve restoranları, fitness, yürüyüş yolları, açık hava sinema keyfi, davet, sanat, misafir ve müzik odaları, çocuk kulüpleri ve oyun alanları bulunuyor.

Hareketli duvarlar, duvarlara gizlenebilen çalışma odası...

Toya Next’te 39 metrekare ile 248 metrekare aralığında stüdyodan 4+1’e kadar olan daire seçenekleri bulunuyor. Proje her metrekareden maksimum verim sağlayan ve akıllı çözümler sunan Art & Smart konsepti ile geliştiriliyor. Dünyanın her yerinden yönetilebilecek tek tuşla aydınlatma, sıcak – soğuk ayarları, sinema ve uyku modu, evden çıkış modu ile elektrik ve suyun kapatılması gibi daha birçok özellik ile hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran Toya Next, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Toya Next’te kişisel tercihlere göre yaşam alanları değiştirilebiliyor. Art & Smart ile evlerde yatak odası ve salonu ayıran hareketli duvarlar, katlanıp duvara saklanan yatak, dolabın içine gizlenebilen çalışma odası ve yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görünür olacak bir mutfak, yatak odasının salona eklenebileceği özgür bir yaşam alanı inşa ediliyor.