Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Trabzon Marin City’de 910 bin TL'den başlayan konutlar 2018'de teslim

Doğu Karadeniz temiz doğası ve yeşiliyle büyüleyen illerinden Trabzon Yomra’da hayata geçirilen Özgün Gıda projesi Marin City’de fiyatlar belli oldu.

Özgün Gıda kalitesiyle Trabzon’un markalı konut projelerinde tercih edilen lokasyonlarından Yomra’da sektöre kazandırılan Marin City projesinde konut fiyatları, ödeme planları ve teslim tarihi belli oldu.

Doğu Karadeniz’in en gözde şehirlerinden Trabzon’da konumlandırılan Marin City’de 299 konut yer alıyor. Geleneksel Türk aile tipine uygun standartlarda tasarlanmış 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer verilen projede geniş ve ferah yaşam alanları sunuluyor.

25 bin metrekarelik alan üzerinde Trabzon Yomra’da hayata geçirilen projede 3+1 dairelerin büyüklükleri brüt 192-237 metrekare aralığında, 4+1 dairelerin büyüklükleri brüt 253-280 metrekare aralığında, 5+1 dairelerin metrekare büyüklükleri ise brüt 312-317 metrekare büyüklüğünde olacak şekilde tasarlandı.

Trabzon’un gözde yerleşim yerlerinden Yomra’da hayata kazandırılan Özgün Gıda projesi Marin City’de daire fiyatları ise 910 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki en yüksek bedelli konut ise 1 milyon 389 bin TL’den satışa sunuluyor.

Fiyat listesi açıklanan projede; 3+1 konseptindeki dairelerin fiyatları 910 bin TL ile 969 bin TL arasında, 4+1 konseptinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 1 milyon 64 bin TL ile 1 milyon 279 bin TL aralığında, 5+1 konseptinde dizayn edilen dairelerin fiyatları ise,1 milyon 191 bin TL ile 1 milyon 389 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Marin City projesinden konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunulan projede banka kredisine de uygun. Teslimlerin Eylül 2018’de yapılması beklenen projede alıcının şartlarına uygun ödeme planları hazırlanarak konut satın almak kolaylaştırılıyor.

Merkezi ısıtma, yerden ısıtma, multi split ( çoklu klima sistemi) gibi donatıların her dairede bulunacağı proje alıcına sunduğu sosyal imkanlarla da ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyor. Projede sosyal ve kültürel anlamda aktif olmayı sağlayacak şekilde dizayn edilmiş aktivite alanları Marin City sakinlerini hem keyifli hem de konforlu bir yaşama doğru yolculuğa çıkarıyor.

Sağladığı zengin imkanlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran projede; güvenlik, otopark,yürüyüş alanları, gölet, futbol sahası, voleybol sahası, basketbol sahası, açık/kapalı yüzme havuzu, su yüzeyinde yüzen sohbet locaları, sosyal tesis, buhar odası, sauna, kafe, gölet, tenis kortu, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, peyzaj alanları yer alıyor. Proje özellikle çeşitli spor dallarında sağladığı imkanlar ile dikkatlerden kaçmıyor.

Projede anahtar teslimlerinin Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.