Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Trabzon’a 603 konutlu yeni proje: Trabzon İnci Prime

Doğu Karadeniz’in gözde illerinden Trabzon’da 9 blok ve 603 konuttan tasarlanan İnci Prime projesinde 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alacak.

Sağlamlar A.Ş tarafından Trabzon Yomra’da haya geçirilecek İnci Prime karma projesi için çalışmalar başladı. 36 BİN 501 metrekare alanda konumlandırılan projede 9 blok şeklinde tasarlandı. Projede toplam 603 konut yer alacak.

İnci Pirme’de 2 alışveriş alanı, ve 3+1-4+1 tipinde konutlar yer alacak. Karma projede dairelerin büyüklükleri ise net 141-165 metrekare arasında tasarlandı.

Fiyatları ve ödeme planları henüz belirlenmeyen projede detayların kısa sürede açıklanması bekleniyor. Teslimlerin ise Aralık 2019’da yapılması hedeflenen İnci Prime’in sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark, kafe, sağlık merkezi, tenis korktu, basketbol sahası, çocuklar için özel oyun sahaları, fitness salonu, squash salonu, alışveriş merkezleri, futbol sahası, açık ve kapaı yüzme havuzu, Fin hamamı, türk hamamı, spor salonu, mescit, kamelyalar ve 17 bin 500 metrekare büyüklüğünde yeşil alanlar bulunuyor.