Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Trend GYO’dan “Andapark Sultanbeyli” geliyor!

Trend GYO, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata kazandıracağı projesinin adını Andapark Sultanbeyli olarak belirledi.

Sultanbeyli’de hayata kazandırılan Andapark Sultanbeyli projesinde toplam 140 adet konuta yer verilecek. Projede yer alan konutların 2+1 ve 3+1 planında tasarlanarak tüketicinin beğenisine sunulması bekleniyor.

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Sultanbeyli lokasyonunda sektöre kazandırılacak Andapark Sultanbeyli projesinde toplam 140 adet konut yer alıyor. Projede yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 planında tasarlanıyor.

3 blok şeklinde yükselecek olan Andapark Sultanbeyli projesinde 140 adet konut ve konutların yanı sıra 19 adet dükkan yer alıyor. Andapark Sultanbeyli projesinde 2+1 ve 3+1 planında tasarlanan konut seçenekleri yer alıyor.

Projenin yapım işi için İYS Yapı ile anlaşan Trend GYO tarafından konuya ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;

“Portföyümüzde yer alan Battalgazi Mahallesi 380 Ada 1 Parsel SULTANBEYLİ / İSTANBUL adresinde yapımı gerçekleştirilecek ANDAPARK SULTANBEYLİ PROJESİ' nin inşaat işlerinin, Şirketimizin onaylayacağı fiyatlar üzerinden gerçekleşecek inşaat yapım maliyeti + %7 kar (KDV Hariç) ile yapılması için İYS Yapı Sanayi A.Ş ile sözleşme imzalanmasına karar verilmiştir.”

Trend GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakasının yükselen ilçelerinden Sultanbeyli’de hayata kazandırılan Andapark Sultanbeyli fiyatları ve ödeme planı ise henüz açıklanmadı. Proje hakkındaki tüm merak edilen detayların kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. Projede yer alan konutların ise 30 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Andapark Sultanbeyli projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Sauna yer alıyor.