Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TrendERA Zirvesi bugün başlıyor

Türkiye’nin gayrimenkul platformu olmaya hazırlanan TrendERA Zirvesi bugün Renaissance İstanbul Polat Bosphours Hotel’de başlıyor.

ERA Türkiye, gayrimenkul sektörüne katkı sunma stratejisine paralel olarak düzenlediği etkinliklere ‘TrendERA’ ile devam ediyor.

Sürekli değişen ve gelişen günümüz koşullarında gayrimenkul trendleri konsepti ile gelişen kentlerin yatırım fırsatlarının sunulacağı TrendERA’da sektörün önde gelen isimleri bir araya gelecek.

TrendERA Zirvesi, bugün Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek.

19 Eylül 2017 Salı günü saat 13.00 ile 18.00 arasında Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştireceği zirvede, sektörün duayenleri ulusal ve uluslararası gayrimenkul dünyasında olan gelişmeleri ve yatırım fırsatlarını anlatacak.

Katılımın ücretsiz olacağı zirve kapsamında katılımcılar, hem yeni trendlerden haberdar olacak, hem de iş ilişkilerini geliştirecekleri networking fırsatları yakalayacak. Türkiye genelinde gayrimenkul profesyonelleri, ofis sahipleri, brokerlar, danışmanlar ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda yatırım yapmayı düşünen girişimcilerin katılması beklenen zirveye ilginin yoğun olacağı öngörülüyor.