Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Trendist Ataşesehir'de son dairelerin satışları devam ediyor

Hemen teslim satışlarının tüm hızıyla devam ettiği Trendist Ataşehir'de son 60 dairenin satışı 60 ay yüzde 0,60 faiz oranı avantajı ile devam ediyor.

K Yapı ve Solid İnşaat imzasıyla Anadolu yakasının yüksek yatırım değerine sahibi bölgelerinden Ataşehir'de yükselen Trendist Ataşehir projesi 57 bin metrekarelik alan üzerine konumlandırılmış 16 blok ve 3 kuleden meydana geliyor. Toplamda 820 dairenin bulunduğu projede 60 dairenin satışları sürüyor.

Hemen teslim avantajıyla yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Trendist Ataşehir'de son 60 daireye özel olarak başlatılan kampanya ile 60 aya yüzde 0,60 avantajı ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 367 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değiştiği Trendist Ataşehir'de büyüklükleri 32 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 40 prim yapan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, sauna, SPA, tenis kortu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.