Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Trio Sky'da kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Mevaport A.Ş. ve Fimar Holding tarafından İzmir Bornova'da konumlandırılan Trio Sky projesinde daire fiyatları 336 bin TL ile 570 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

İzmir'in gelişen yatırım bölgelerinden Bornova Yeşilova'da 3 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Trio Sky projesinde toplam 114 konut yer alıyor. Satışların ve inşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede teslimlerin Mart 2019'da başlaması planlanıyor. Geniş daireleriyle dikkat çeken Trio Sky projesinde alanları 105 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 konutlar bulunuyor.

Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut sahibi olunabilen Trio Sky projesinde 2+1 daireler 336 bin TL ile 415 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 493 bin TL ile 570 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapması beklenen projede dairelerin en az 2 bin TL'den kiracı bulması planlanıyor.

ğitim kurumları, alışveriş merkezleri ve sağlık kuruluşlarına yürüme mesafesinde, Otogar'a komşu konumda inşa edilen Trio Sky'ın sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanları mevcut.