Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Trios 2023 İkitelli’de ‘yüzde 20 peşin, geri kalan bakiye yıl sonunda’ kampanyası!

İstanbul Avrupa Yakası İkitelli lokasyonunda Pulsar İnşaat tarafından hayata geçirilen Trios 2023 projesinde yüzde 20 peşinle ticari birim satın alınabiliyor.

Metrekare fiyatlarının 4 bin 60 TL’den start verdiği ticari konseptli projede tüketiciye hemen teslim avantajı sunuluyor. Toplam 353 adet bağımsız birime yer verilen proje İstanbul Avrupa Yakasının İkitelli bölgesinde yaşama kazandırılıyor.

353 BAĞIMSIZ BİRİM YER ALIYOR

Pulsar İnşaat kalitesiyle yaşama geçirilen karma konseptli projede üretim, depolama ve lojistik faaliyetlerine uygun, cadde dükkanları ve mağazaları yer alıyor. Toplam 353 adet bağımsız birim bulunan projede sanayi bloklarında faaliyetini sürdürdüğü atölyesi küçük gelen, var olan işini daha büyük hale getirmeyi düşünen, farklı bölgelerdeki imalat ve depolama yerlerini bir arada toplamak imalat, lojistik firmaları çok cazip bir kampanyaya imza atıldı.

METREKARE FİYATLARI 4 BİN 60 TL’DEN START VERİYOR

2 blok şeklinde tasarlanan Trios 2023 İkitelli projesinde bloklara A ve B isimleri verildi. Metrekare fiyatlarının 4 bin 60 TL ile 8 bin 650 TL arasında değişiklik gösterdiği projede 5 bin metrekarelik bir alan için kampanya başlatıldı. Yüzde 20 peşinle yer sahibi olunabilen projede geri kalan kısım ise yıl sonunda tahsil ediliyor.

‘YÜZDE 20 PEŞİN GERİ KALAN BAKİYE 2018 SONUNDA’ KAMPANYASI

Projeden bağımsız birim sahibi olmak isteyenler yüzde 20 peşinat ödeyerek hayallerini gerçekleştirebiliyor. Geri kalan konut bedeli de 2018 yılının sonunda tahsil edilebiliyor. ‘Yüzde 20 peşinat, geri kalan bakiye 2018 sonunda ödeme’ kampanyası inşaatında son aşamaya gelen B Bloku da kapsıyor.

İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE, ULAŞIMIN MERKEZİNDE

Pulsar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının sanayi bölgelerinden İkitelli lokasyonunda yaşama kazandırılan Trios 2023 İkitelli projesi merkezi konumu ile de dikkat çekiyor. Trios 2023 İkitelli projesi Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanına çok yakın bir konumda yükseliyor.