Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tual Adalar, beyaz yakalılardan ilgi görmeye devam ediyor

Dağ Mühendislik'in Kartal'da hayata geçirdiği Tual Adalar, Kartal Adliyesi ve hastanelere yakınlığı dolayısıyla avukat ve doktorlardan yoğun ilgi görüyor.

İstanbul'un her geçen gün değerlenen ilçesi Kartal'da yükselen Tual Adalar, Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Sunduğu fırsatlarla kullanıcıların yanı sıra yatırımcıların da dikkatini çeken proje 6 blokta toplam 471 konuttan meydana geliyor. Projede 1+1'ler 71 ila 86 metrekare, 2+1'ler 115 ila 145 metrekare, 3+1'ler 159 ila 177 metrekare, 4+1'ler ise 183 ile 202 metrekare arasında tasarlandı.

Bölgedeki konut fiyatları artmaya devam edecek

Tual Adalar projesiyle ilgili bilgi veren Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, "İstanbul Anadolu yakasının yıldızı giderek parlayan semti Kartal’a yatırım yapanlar her zaman kazançlı çıkacaktır. Hem kentsel dönüşüm çalışmaları hem altyapı çalışmaları bölgedeki konut fiyatlarını giderek artırdı, bu artışın devam edeceğini öngörüyoruz.

Tual Adalar projemize en çok beyaz yakalı olarak tabir edilen üst profil ilgi gösteriyor. Kartal bölgesindeki, Anadolu Yakası Adalet Sarayı ve bölgenin en büyük hastanesine yakın olması nedeniyle avukat ve doktorlar da Tual Adalar projemize yoğun ilgi gösteriyor. Aynı zamanda Kadıköy-Kartal metro hattı bölgenin değerine değer katıyor" dedi.

Fiyatlar 359 bin TL'den başlıyor

Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak üzere kampanyalar düzenleyen Dağ Mühendislik’in yüzde 5 peşinatla 120 ay ve 0,70 oranlı kampanyası da yıl sonuna kadar devam ediyor. Tual Adalar’da daire fiyatları; 1+1 daireler 359 bin TL, 2+1 daireler 574 bin TL, 3+1 daireler 777 bin TL, 4+1 daireler ise 986 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılmış olan 'Tual Adalar’da teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında gerçekleştirilmesi planlanıyor. E-5 ile TEM’e olan 5'er dakikalık mesafesi ve metro hattına olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüş parkurları yer alıyor.