Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tual Adalar ve Tual Bahçekent'te yüzde 20 peşinatla daire sahibi olunuyor

Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Bahçekent ve Tual Adalar projeleri de "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyasına dahil edildi.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinden ev sahibi olmak isteyenler "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyası ile kolayca ev sahibi olabilecekler. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen 50 projede geçerli olacak kampanya kapsamında, yüzde 20 peşin, yüzde 10'luk kısım bir yıl sonra, kalanı 120 aya kadar TÜFE'li veya yüzde 0.70 vade farkı ile taksitlendirilmesi sayesinde ev sahibi olmak mümkün olacak.

"Yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ; "Ülkemize ve sektörümüze güveniyoruz, her zaman olduğu gibi daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Bunun bir göstergesi olarak da Emlak Konut GYO çatısı altında düzenlenen hem sektöre ivme kazandıracak, hem de kolay ev sahibi olmanın yolunu açacak bu ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz' kampanyasında biz de yer alma kararı aldık" dedi. Kampanyanın Ağustos ayı boyunca geçerli olacağını söyleyen Doğan Dağ, kampanyayla sektörün de canlanacağını belirtti.